Villa Apricot - Golf Amelkis

  • 1040 m²
  • 4 soverom
  • 5 baderom

Villa Apricot - Golf Amelkis har utsikt over hagen og tilbyr 4 rom. Den ligger 4 km fra Musée de la Palmeraie. Den boligen har også et eget svømmebaseng til din disposisjon.

Villaen har også 5 baderom.

Boligen ligger en 10 minutters kjøretur fra Bahia-palasset. Golf Amelkis og International Restaurant at Amanjena kan nås på 15-minutters gange. Villaen ligger et par minutter med bil fra Dar Si Said-museet. Villa Apricot - Golf Amelkis ligger omtrent 20 minutter med bil fra Marrakech-Menara lufthavn.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Villa Apricot - Golf Amelkis Marrakesh
Villa Zitouna Luxe Pool & Golf And Garden Amelkis
pris kun for mobil

Villa Zitouna Luxe Pool & Golf And Garden Amelkis

76 m fra overnattingsstedet
Villa Aila Elegant 6 Bedrooms Spa, Cinema Pool
pris kun for mobil

Villa Aila Elegant 6 Bedrooms Spa, Cinema Pool

255 m fra overnattingsstedet
Villa Luxe Dar Paumar, Marrakech
pris kun for mobil

Villa Luxe Dar Paumar, Marrakech

9.5
Usedvanlig 17 anmeldelser
416 m fra overnattingsstedet
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Marrakech-Menara flyplass
    12 km

    Togstasjoner

    Marrakesh Train Station
    9 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Gratis Wi-Fi på fellesområdene

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Golfbane

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Resepsjonsskranke
    • Rengjøring
    • Turer/ Billettservice

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger

    Fritidsaktivitet

    • Evighetsbasseng
    • Sesongbasert utendørsbasseng
    • Solsenger
    • Solterrasse
    • Hageområde
    • Fritid/ TV-rom
    • Grunt ende

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming
    • Terrasse
    • Hagemøbler

    Generelle fasiliteter

    • Røykfrie rom
    • Familierom

    Kjæledyr

    • Tillatt med kjæledyr

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    Ofte stilte spørsmål
    • Kan vi parkere kjøretøyet vårt i nærheten av Villa Apricot - Golf Amelkis?
      Ja, en gratis privat parkeringsplads er tilgjengelig for gjester på Villa Apricot - Golf Amelkis.
    • Hvor mye vil det koste å bo i Villa Apricot - Golf Amelkis?
      Leien på Villa Apricot - Golf Amelkis starter på $713 per natt.
    • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Villa Apricot - Golf Amelkis?
      Gjester på Villa Apricot - Golf Amelkis bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut før 10:00.
    • Har Villa Apricot - Golf Amelkis basseng?
      Ja, gjester i Villa Apricot - Golf Amelkis kan nyte et eget svømmebaseng stedet.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Marrakech-Menara flyplass
    12 km

    Togstasjoner

    Marrakesh Train Station
    9 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Villa Apricot - Golf Amelkis Marrakesh

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk